| AvalohAlyn a întrebat:

Cine credeti ca va castiga titlul de campioana in liga 1 la fotbal? ASA Targu Mures sau Steaua? De ce?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

ASA. Daca ii bat in meciul direct pe stelisti si mai face Steaua vreun pas gresit gen cel cu Otelul...cam asta a fost. laughing)

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are ASA Tg Mures putere sa intreaca pe Steaua

| Xenoverse a răspuns (pentru suntserios):

O sa vezi tu in meciul direct si dupa aia mai vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua.

| Xenoverse a răspuns:

ASA Targu Mures iese campioana, steaua in nici un caz dupa cum joaca nu cred

| Alex5620 a răspuns:

Asa,merita campionatul dar spercam ca daca-l vor castiga nu vor ajunge ca cei de la Unirea Urziceni ...Azi castigi maine pierzi.

| Altadata a răspuns:

Eu zic ca steaua castiga campionatul dar in privinta cupei nu pot sa dau un raspuns in cupa se fac mereu minuni.

Răspuns utilizator avertizat
| AxXxell13 a răspuns:

Toata faza asta cu 9 puncte avataj si dupa sa o ajunga ca la meciu direct câștigătoare sa fie campioana e numai un joc a mafie dela casa de pariuri ai sa vezi ca la sfârșitul sezonul Steaua va fi campioanawinking parerea mea