| Adrian99 a întrebat:

Credeti ca Marius Lacatus va pleca de la steaua? Si daca da ce antrenor credeti ca va veni. Va veni Hagi.

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Deja si-a dat demisia
as vrea sa vina olaroiu sau piturca

| Saburo a răspuns:

Deja a plecat Lacatus. Dupa un asemenea rezultat nu mai are rost sa continui. Cel mai grav este ca Steaua s-a facut de ras tocmai acasa silly ca daca era sa piarda prin deplasare mai aveau circumstante atenuante. Cand pierzi acasa cu 0-3 e cam umilitor si mai ales in fata Brasovului care nu au miscat pe terenul Stelei de ani buni. Sau daca era sa fie un "accident" hai sa zicem ca pierdeau cu 0-1... hai fie 0-2. Dar i-a batut la scor de neprezentare... in fata propriilor suporteri I don't want to see.
Cat despre Hagi nu-ti face mari sperante. S-a vazut ce a facut la Galatasaray. Tot respectul pentru el ca a fost un mare jucator dar ca antrenor nu are valoare. Nu are nici o realizare la vreo echipa. O sa plece si de la Galatasaray pentru ca daca mai sta mult ii duce la retrogradare laughing

| cipri1999 a răspuns:

Dupa meciul pierdut dureros cu 0-3 de la Brasov eu cred ca isi da demisia asa o zis si la stiri si la ziar si nu prea cred eu ca vine Hagi nai vazut ce o facut la galata? nimic va veni altcineva nu se stie big grin

| Dragosgan a răspuns:

Gata a plecat,vine cartu sa sparga geamuri si aici, hagi nu va veni, sunt sigur 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleaca pe dracu laughing