| albul37 a întrebat:

Vreau sa pun o intrebare care a cam macinat-o pe Steaua in ultimii ani.Cine ar fi un antrenor foarte bun pentru Steaua?(ideal nu exista)Eu va voi da cateva optiuni,dar si voi veti putea sa spuneti pe cineva, De asemenea accept si clasamente.
a) Laurentiu Reghecampf
b) Victor Piturca
c) Marius Lacatus
d) Cosmin Olaroiu
e) Petre Grigoras
f) Mihai Stoichita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Victor Piţurcă.
2. Cosmin Olăroiu.
3. Laurenţiu Reghecampf.
4. Petre Grigoraş.
5. Mihai Stoichiţă.
6. Marius Lăcătuş.

De asemenea, Walter Zenga şi Oleg Protasov au fost doi antrenori foarte buni pentru Steaua.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata se pare ca L.Reghemcamf este foarte bun si, daca o sa continue tot asa, nu o sa mai fie nevoie de altul in viitorul apropiat.

| onasis1961 a răspuns:

Antrenorul este bun atunci când merge echipa, când nu merge Pa şi la gară!

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Din ce ai zis tu Olaroiu.Cu el Steaua a ajuns semifinale cupei UEFA contra Rapid.Dar dupa mine ar fi Anghel Iordanescu, deoarece cu el Steaua a castigat cupa contra BARCELONA.

| Tomy_Barra_1996 a răspuns (pentru Andyᵗᵐ):

Ce copil prost! ai auzit vreodata de emeric ienei? hhhh cica cu anghel iordanescu a castigat cupa... du-te si invata sa faci pipi singurlaughing))))

| NotoriousG a răspuns:

D) Cosmin Olaroiu este cel mai bun antrenor. am ajuns in semifinala Uefa. Dar Olaroiu a luat ce a lasat Zenga in urma. Si Laurentiu Reghecampf este foarte foarte bun. Stie ce face si se vede.

| MisterSecret_1898 a răspuns:

Eu zic că Dan Petrescu happy.

| xOrbitssxboy a răspuns:

Eu zica ca Cosmin oloaroiu ar fi bun :d