| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cu ce echipa tineti :

STEAUA sau Dinamo

EU sunt stelist

Răspuns Câştigător
| thisisMirel a răspuns:

Steaua!

| anonim_4396 explică (pentru thisisMirel):

Forza Steaua

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Țin cu ai mei de acasă.
Pa, pa.

| aly300 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ce raspuns....esti tot pe langa...

| alynutzu20 a răspuns:

Steaualove struck

| raluca0306 a răspuns:

Steaua.

| alexs99 a răspuns:

Eu tin cu Steaua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Steaua normal, ma bucur ca gasesc din ce in ce mai multi stelisti big grin

Sunt Stelista

FORTZA STEAUA!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fortza Steaua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Steaua.

| Predator30 a răspuns:

Eu tin cu steaua ca sunt roman in europa league dar in general sunt cu POLI TIMISOARA! ...Hai succes la steaua sa ne auzim de bine speram sa bata, o seara faina si vizionare placuta, HAI STEAUA!

| ChocolateFantasy a răspuns (pentru Predator30):

Bravo! Te apreciez! Nu esti ipocrit ca altii sa fie fanii altei echipe si sa fi tinut azi cu Chelsea, ca sa isi arate marea lor "smecherie". Ai tinut cu Romania si este de apreciat!

| Predator30 a răspuns (pentru ChocolateFantasy):

Mersi! Merita sa castige Steaua dar asta este nu putem noi doar prin glas si armonie sa castigam, noi doar incercam sa ii incurajam si sa reuseasca sa castige pe jucatorii si toata stima mea fata de ei ca au jucat bine aseara chiar meritau sa se califice, O zi faina si multumesc pentru coment...

| ChocolateFantasy a răspuns (pentru Predator30):

Meritau,parerea mea e ca au fost peste englezi.Au avut insa scaparile alea care au fost fatale, insa au dominat stelistii.O zi frumoasa si tie!

| Predator30 a răspuns (pentru ChocolateFantasy):

Daca dadea gol Rusescu la faza aia cand a scapat singur si i-a scos-o cech eu am zis ca da gol chiar ma pregateam sa ma bucur ca se califica...Ce sa facem capul sus si mergem inainte

| anonim_4396 explică (pentru Predator30):

Am pierdut calificarea, am câştigat respectul tuturor! Capul sus baieti ca oricum cei mai buni ramaneti. Steaua e campioana Romaniei si asa o sa fie mereu! Au dat dovada ca sunt luptatori, agresivi agili si foarte talentati. Tot respectul pentru ei ..Nu s-au calificat dar au obtinut ceva ce multi nu au... ONOARE.

| Danişor a răspuns:

Steaua! Lasa o batem pe Chelsea anul asta big grin

| gmxromania78 a răspuns:

Eu tin tot cu Steaua!

| Tibberiw a răspuns:

Liverpool sau Chelsealaughing))

| dyana200311 a răspuns:

Desi sunt fata daca ar fi cu steaua

| cosmin11 a răspuns:

Ieu tin cu steaua

| Nicolae_Cosmin_1994 a răspuns:

Cu steaua