| alexx102428 a întrebat:

Cu ce minge se vor juca meciurile din liga 1 în sezonul 2017-2018?

3 răspunsuri:
| Losnams a răspuns:

Ce intrebare tampita sa mor eu rolling on the floor) una rotunda rolling on the floor

| alexx102428 explică (pentru Losnams):

Era vorba cu ce model pentru ca vreau sa imi cumpar mingea cu care se vor juca meciurile din liga1.In fiecare sezon imi cumpar mingea cu care se joaca meciurile din liga 1!

| Losnams a răspuns (pentru alexx102428):

Da ma, stiu la ce te refereai, numai ca am spus ca una rotunda la panarama. Pai nu se stie, vei vedea la debutul competitiei.