| George_Cosmin_1990_pKkU a întrebat:

Cum pot sa stau in maini? Am stat la perete si am exersat, si cu munca am reusit sa stau maxim 10 secunde.Ce exercitii sa mai fac sa pot sta mai mult timp in maini?

Răspuns Câştigător
| Seigy a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa i-ti duci picioarele mai in fata cand stai in maini adica sa faci un echilibru altfel nu poti si am vazut ca ai intrebat si cum sa faci backflip pai daca nu stai in maini bine dapai sa faci asta intai invata sa faci podul din picioare pentru backflip si e un inceput bun dar cel mai bine cheama un prieten sa te ajute.