| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Maine ma duc la gimnastica si as vrea sa stiu daca mar accepta sa va zic ce pot face. deci: stiu sa stau in maini la perete stiu si fara dar nu mult timp (cel mai mult am stat 8-10 sec) spagatul sau sfoara nu-l stiu dar in schimb am forta destul de mare in maini roata o stiu dar picioarele nu imi stau chiar drepte. de mai demult (acum 1 luna) am facut lenta adica stai in maini si cazi in pod am facut-o cam de 3-4 ori deci oare mar accepta si as putea recupera? Am 11 ani jumatehappy
Ms ca ati citi

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai ei sunt în măsură să spună dacă ești făcută pentru asta sau nu.
Baftă!
Pa, pa.

| CrazyTeenager a răspuns:

Stii cateva lucruri pentru varsta ta, dar e posibil sa te accepte, caci la 11 ani si jumatate esti inca mica si ti-ar fi usor sa progresezi cel putin pana la varsta de 13 ani.

| JohnnyBi a răspuns:

Mai bine lasi gimnastica si te apuci de limba romana.

| NuStiuCeNumeSaImiPun explică:

Stiu sa fac si podul de sus

| Ruxicutza26 a răspuns:

Cred ca da.