| kopotoru a întrebat:

Buna TPU daca am pus sistem 6/9 si prind cateva meciuri le imultesc cotele la meciurile care le-am castigat cu suma pe care am pus-o pe bilet? zic daca prind mai putin de 6 sau 6

Răspuns Câştigător
| oanaaa16 a răspuns:

Buna! Daca iti ies 5, nu iei nimic.
Daca iti ies 6 din 9, aduni cotele si le inmultesti cu suma depusa ( de obicei ai scris "castig maxim" si "castig minim", adica ei au calculat cele mai mici cote, si cele mai mari, iar daca iti ies 6 din 9 castigi o suma cuprinsa intre castigul asta max si min, la fel si la 7 din 9, 8 din 9, iar la 9din 9 au un castig standard data de ei. Sper sa te ajute. P.s: de obicei iti scade mult cota daca bagi pe sistem happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru oanaaa16):

Nu cred...o fata care se pricepe la pariuri si mai e si draguta... unde ai fost toata viata mea?happy
Te pup!

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa, aici am fost. laughing Ma pricep, gratie tatalui meu :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru oanaaa16):

Foarte tare ca ai invavat si chestii d'astea si nu numai cum sa te machezi sau mai stiu eu ce.
Te pup...iar happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Spre surprinderea ta ( banuiesc ) joc foarte bine fotbal laughing. Deci, sunt sigura ca daca am face un meci, te.as bate :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru oanaaa16):

Ooo, esti si increzatoare, imi placi rau.
Vorbind de fotbal, si eu cred ca m-ai bate ca sunt printre cei mai praf oameni care joaca fotbal si am o colega in clasa care joaca fotbal in liga 1 feminina. Pai joaca de zeci de ori mai bine ca minehappy
Cati ani ai? daca nu sunt prea indiscret.
Te-am pupat happy

| kopotoru explică (pentru anonim_4396):

Tocmai am pus la un meci ca se termina 1, x, 2 se poate asa ceva

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Poti, dar pe bilete diferite. si e clar ca 2 te scot.

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

Aha si auzi cum se castiga cel mai bine handicap, simplu 1 x 2 etc cum pauza final?

| kopotoru explică (pentru anonim_4396):

Aicea vrei sa agheti fata ma laughing

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Depinde de ce cote ai... De exemplu eu mai pun pe marcheaza prima sau a doua ( sau ambele) sau se dau mai multe goluri in a doua repriza ( e cel mai sigur). Pauza - final merge la cele la care esti 80 % sigur ca bat. si handicapul la fel. Adica daca pui la -1, echipa respectiva o sa inceapa de la -1, si daca da un gol se face 0-0. Sunt multe variante, uite.te pe casa pariorilor, eu acolo bag.
P.s: Nu baga foarte multe, max 5 meciuri, decat sa fi lacom si sa te uiti ca iei mai mult, mai bine esti mai sigur happy

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

Asa e eu tot cate 4-5 meciuri pun cat ai luat cel mai mult?

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Problema e ca nu ma lasa sa bag, nu am 18 ani si toata lumea ma refuza. Joc de obicei pe sume minime, dar cote mari. Cam 170 lei laughing.

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

Eu am 15 ani si ma lasa pe aicea pe la noi fa-ti bilet pe skybets scrii pe google online si iti da un cod iti alegi meciurile de acolo de pe site si iti da un cod si il duci la ghiseu

| anonim_4396 a răspuns (pentru kopotoru):

Imi incerc si eu norocul ca imi place fata happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

hee hee De perca nu as fi aici. app, ti.am trimis un mesajwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru oanaaa16):

Stiam ca esti aici, de aceea am si spus, sa vezi ca-mi esti simpatica. :d
Mersi de mesaj, ma bucur sa mai fiu si eu bagat in seama de fete. happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca sa fi bagat in seama, verifica mesajele mai des laughingwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru oanaaa16):

Le verific dar lumea nu-mi scrie happy
Ai primit raspunsul?

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

Am prins 16/17 cu sistem cat castig scrie castig maxim 84 lei

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Ohooo..cam multe. Pe fratimiu din 9 meciuri l-a scos Liverpool laughing

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

Dar zi-mi cum calculez castigul? si pe mine 1 m-a scos liverpool

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Castigul max este 84 lei. il calculeaza ei. depinde ce meci nu iti iese..adica ce cota are. o sa iei intre castigul max si cel min. nu are rost sa iei doate variantele la bani marunti

| kopotoru explică (pentru anonim_4396):

Cocalar prost laughing

| kopotoru explică (pentru oanaaa16):

FOAI MIN 93 Ma scos o echipa crying am zis hai sa te intreb ca deja sigur prind era 3-1 min 86 si a facut 4-4

| anonim_4396 a răspuns (pentru kopotoru):

Ca sa iti dovedesc ca nu sunt un cocalar prost o sa iti dau dreptate: sunt un cocalar prost.
Iti doresc bafta la pariuri.

| oanaaa16 a răspuns (pentru kopotoru):

Nu mai baga asa multe. e imposibil sa iti iasa. Rezuma.te la mai putine. sa nu iti pierzi banii aiurea

29 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Daca iti ies sub 6 meciuri nu iei nimic
daca iti ies intre 6-8 meciuri iei castigul minim
daca iti iese toate meciurile 9/9 iei castigul maxim
vezi si tu cat scrie pe bilet castigul minim e o suma foarte mica.

| 4338iulie a răspuns:

Daca prinzi mai putin de 6 meciuri nu castigi nimic. daca iti ies minim 6, castigul depinde de meciurile cu pronostic corect (ce cota au avut);