| vasyyyyyy a întrebat:

Daca ridic greutati, fac flotari, abdomene, raman mic de inaltime? nu ridic deasupra calului dar ridic din picioare greutati de 12 Kg pe o mana, si am 15 ani, 1, 65m, 60 kg si ridic cam de jumate de an. DAU FUNDA! Veau raspunsuri serioase si de la cine se pricepe in domeniu.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

NU!

| Lucian_Cobirzan_1987 a răspuns:

Salut.
Cel mai probabil ai putea ramane mic de la greutati. Ia nu mai fa cu greutati vreo 1 luna sa vezi daca te inalti. Insa flotari abdomene da si ai zis ca ridici din picioare 12 kg inseamna ca lucra bicepsu. fa tractiuni. o sa lucre si mai bine. eu am 14 ani. 1.75 si 68 kg is cam gras... Deci flotari si de alea poti facewinking

| andreiiiukuuu a răspuns (pentru Lucian_Cobirzan_1987):

Esti si tu paralel cu acest SPORT! In primul rand nu ramane mic doar ii ingreuneaza cresterea. In al doilea rand din picioare poti face mai multe exercitii cu gantera sau bara! Deci nu lucreaza bicepsul si in al treilea rand tu la 1.75 si 68 kg esti cam slabanog.

| gabi8870 a răspuns:

Ai putea sa ramai mic da eu nu cred eu am 13 ani si fac si nu am ramas mic funda?

| andreiiiukuuu a răspuns (pentru gabi8870):

"eu am 13 ani si fac" ce faci trasul cu ochiu pe aici?

vii doar pentru o amarata de funda? si nu ramai mic! oricati ani ai avea!