| ioanadh a întrebat:

De saptamana viitoare merg la inot. Vreau sa stiu de la o fata care a fost si ea la inot daca a slabit si s-a inaltat. Cat si in cat cat timp.
Ofer funda pwp

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu te astepta sa mergi la inot, sa intri in apa, iar cand iesi sa fii cu 5 cm mai inalta. Practicand acest sport, cu siguranta te vei dezvolta armonios. Depinde de tine, de organismul si de stilul tau de viata cat te vei inalta, cat vei slabi si in cat timp. Nu iti poate spune nimeni cu exactitate pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca te vei inalta dar de slabit vei slabi mult

| ioanadh explică:

Nu vreau sa stiu cu exactitate, dar vreau doar sa stiu dupa cat timp se vad rezultatele.

| Laurentiu_Purcaru_1977 a răspuns:

Da si eu am fost la inot, daca faci 10 ore... Eu m am inaltat cam vreo 10 cm si am slabit 3 kg