| claudiosuraj2 a întrebat:

Buna TPU de unde pot cumpara o masca rey mysterio? dau funda.plss ajutatima sa gasesc unahappy

2 răspunsuri:
| Krises a răspuns:

Incearca de pe sitte-ul official www.wwe.com, din alt loc nu ai cum sa cumperi. dar ti-as spune sa nu-ti cumperi din 2 motive :
1.o cumperi degeaba ca o sa te saturi repede de ea si nu ai ce face cu ea.
2. sunt foarte scumpe, eu m-am uitat pe sitte la centuri si dai pe o centura de campion chiar si 700$.

| Playgames_Seehowone_Moldovan_1995 a răspuns:

Te asigur 100% ca in Romania nimeni nu are încearcă pe ebay.com că si prețul e mai mic si mai avantajos pentru tine