| sddsdsdewre a întrebat:

TPU! Eu dansez foarte bina si nu stiu cum pot sa fiu apreciata? Vreau sa inifiintez o trupa de dans dar nu prea stiu cum sa o facem. Ceva idei dar sa nu imi ziceti ca asa bine sau cauta pe google.Va rod dau funda.

3 răspunsuri:
| AmELiA100000 a răspuns:

Cam cati participanti ai ca si eu sunt foarte talentata si vreau sa ma fac cunoscuta.si ma pricep foarte bine si la actorie.si intra pe idiul meu adica amelia_frumoasa! a si mai e valabil?

| garetbora a răspuns:

Ai avea nevoie de coregrafie pentru cateva piese, care vrei tu, aduni niste prieteni, ii inveti si pe ei si nu mai ai nevoie decat de curaj. Cat sunt spectacole mai mici in orasul/localitatea ta te adresezi organizatorilor si le spui ca vrei sa faci parte din program, explicand ce poti sa faci/faceti...

| alexzoligtorr a răspuns:

Deci in primul rand cauti un nume al truupei, dupa cauti membri, eu ma ofer
unde ca imd ajung cu drag scuterasu