| sticksulet a întrebat:

Buna TPU
Eu nu pot face flotari prea multe, cam 10-15, as dori sa mi le imbunatatesc si nici corecte nu stiu sigur daca le fac
Stiti vreun program pentru asa ceva? Sau ma puteti ajuta in vreun fel?
Funda

Răspuns Câştigător
| TheBoxer a răspuns:

Numai prosti ...arata-i cuiva ex mama ta sau tatal tau cum se fac si roaga-i sa stea langa tine sa vada daca le faci bine si mai bine le iei progresiv intr-o saptamana faci 2 serii a cate 4 -5 in urmatoarea 3 serii a cate 5 si tot asa pana ajungi la 10 serii a cate 20 ...mai bine putin, des si progresiv cu pauza intre serii decat mult prost si pana la epuizarewinking

2 răspunsuri:
| Keir a răspuns:

Salut!
Ai putea cauta pe youtube.( http://www.youtube.com/user/tobydog22?blend=3&ob=4 ). Acum depinde si de ce varsta ai.

| xcristix a răspuns (pentru Keir):

Ai putea sa faci in fiecare seara(sa zicem 5 serii a cate 10 in primele 2 zile)si apoi mai adaugi cate 1 cate doua faci mai multe serii)