| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Buna TPU fac 15 ani si fac sala din aprilie si as vrea sa stiu care este diferenta dintre suplimentele de proteine si suplimentele de vitamine care se vand la salile de fitness. Si as mai vrea sa stiu care sunt mai periculoase, doresc sfatul cuiva care se pricepe, si as vrea sa stiu cat de bine e sa iau de la varssta asta.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu sunt periculoase nici vitaminele, nici proteinele care se vand la sala. Periculosi sunt steroizii la ficat. La varsta ta eu zic sa nu iei suplimente deoarece tu iti iei mai multe substante nutritive din alimentatie fata de cineva mai invarsta.

| SiLaS a răspuns:

Nu sunt periculoase dar tu nu ai nevoie la varsta asta.