| GabrielKOWALSKY a întrebat:

Fac sala si am ajuns sa stagnez de la cat am folosit acelasi program! Am nevoie de alt program daca aveti voi mai vechi sau pe care il puteti face! Mentionez ca am acasa aparat multifuncțional, banca ab, si gantere DAU FUNDAA!

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu un specialist..mergi cateva zile la o sala de forta unde sunt oameni avizati petru asa ceva iti vor recomanda ceva si le vei putea face acasa

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu stagnezi din cauza programului, sunt multi care nu-si schimba programa, asta cu adaptarea muschiului sunt doar mituri. Atat timp cat in muschi intra tensiune ii vei stimula cresterea. Mareste-ti alimentatia, mai baga 300-400 calorii in plus. Ce program ai? Masa, forta, rezistenta?

| GabrielKOWALSKY explică (pentru DovleacTurbat):

Fac intre 8-12 rep

| DovleacTurbat a răspuns (pentru GabrielKOWALSKY):

Deci masa. Si care-i scopul de zici ca stagnezi, vad intr-un raspuns al tau ca esti nemultumit ca nu mai poti adauga greutati. laughing Bai asta e ceva normal, esti natural, nu poti creste greutatea la infinit. Oricum NU cred ca ti-ai atins maximul potential, continua antrenamentele, executa corect, repet mai incearca sa mai maresti si alimentatia si in timp vei mai creste.

| GabrielKOWALSKY explică (pentru DovleacTurbat):

Deci am 65 kg si ridic 8-12 rep cate 70 ( depinde de ex ) si de cateva luni bune nu mai pot sa pun mai mult de 70

| Paenalte_Alexandru_1997 a răspuns:

Salut! Miscarea sau cum vrei sa ii spui te ajuta pana la un anumit punct, daca continui sa faci ceea ce faci acmo sa evoluezi, pur si simplu ai stacnat o perioada de timp dar iti vei reveni...

| GabrielKOWALSKY explică (pentru Paenalte_Alexandru_1997):

De 3 lunj nu mai pot adauga greutati