| 5Tr3sS a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un aparat multifunctional (sala, fitness) SH, am vazut multe modele nu stiu care e mai bun si mai complex.Imi puteti da cateva sfaturi cum ar trebui sa arate la detalii (daca aveti sau va pricepeti)

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Vrei sa faci exercitii acasa? Sau ai o sala proprie si vrei sa iti achizitionezi unu pentru sala?
Daca vrei sa iti achizitionezi un multifunctional iti recomand unu care acopera toate cele 3 grupe mari de muschi. Piept Spate si picioare.