| Cr7adi a întrebat:

Faceti-mi un bilet la pariuri care sa aibă cota 2, vreau sa imi dublez o suma mare, si vreau sa vad ce sugerati. Funa

7 răspunsuri:
| cristi966 a răspuns:

Akhisar-trabzonspor x2 are cota in jur de 1.30 trabzon a luat jucatori buni anul asta si goteborg-atvidaberg 1 are o cota in jur de 1.60 succes

| cristi966 a răspuns:

Si al-2-lea sparatk moscova-tomsk 1(1.25),din moscova-rostov 1(1.5),alkmaar-vitesse 1x(1.20) bafta astept funda daca esti de acord cu mine pe vreun bilet

| DariusDeiuPasca a răspuns:

Buna! Am un grup unde postez zilnic cote diferite 2+ 3+ 4+ 10+ diferite ponturi si pornosticuri te astept la likul acesta https://www.facebook.com/groups/660818353945976/.
Biletul pe care ti-l propun este :

E.Frankfurt-Dortmund

1.14

X2

şterge

Valencia-Barcelona

1.17

X2

Ferreira-FC Porto

1.30

Plzen-Sigma O.

1.30

CEL CARE CASTIGA BILETU SA CASTIGE SI FUNDA!

| cristi966 a răspuns (pentru DariusDeiuPasca):

Ai dreptate... funda sa o ia cel care are biletul castigator:tu i-ai spus si dortmund

| DariusDeiuPasca a răspuns:

Da cel care castiga merita funda!

| cristi966 a răspuns (pentru DariusDeiuPasca):

Dai funda! la primul m-a scos trabzon.nu stiu cum au putut sa piarda 3-0 :O iar la al-2-lea din moscova.petrescu asta nu stie sa mai bata si el.merita funda desi are niste cote umflate cu pompalaughing

| DariusDeiuPasca a răspuns:

Cristi cotele sunt de la superbet unde joc eu da si biletul este castigator. Cota totala este 2.25 sper ca ati jucat biletu vreti si pe azi un bilet?