| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU m-am apucat de polo si am 14 ani si astia de 14 ani fac de ca-ti va ani si eu acuma is la inceput i-as putea depasi intre timp? daca as merge la antrenamente? e prea tarziu la 14 ani sa fac polo?

1 răspuns:
| jaxx a răspuns:

Nu e niciodata prea tarziu sa incepi sa faci un sport.Sunt atatea exemple de sportivi profesionisti care au inceput destul de tarziu sa faca sport.In plus iti zic din experienta pentru ca si eu fac un sport destul de asemanator cu polo, este vorba de handbal, ca daca te tii de antrenamente poti sa iti depasesti colegii chiar intr-un timp foarte scurt.Am vazut asemenea lucruri chiar in echipa in care eu joc. Sper ca te-am ajutat.Pa.