| Anaaaamariaa2350 a întrebat:

Bună,TPU! Ma gândeam ca atunci cand împlinesc 15 ani,cand intru la liceu,sa ma înscriu la atletism. Ce părere aveți,credeti ca este prea tarziu, n-as putea obține premii etc? sad

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este tarziu deloc si este fantastic ca ai hotarat sa faci un sport, care iti vor aduce mulet beneficii.

| Ivanov27 a răspuns:

Buna, niciodata nu este prea tarziu, daca te pasioneaza atletismul cu adevarat vei reusi, Succes!

| Rossie05 a răspuns:

Nu este deloc tarziu atata timp cat iti place si te vei tine de acel sport. Bafta!