| Lαrisα a întrebat:

Buna!
La ce liceu din Bucuresti as putea intra cu media 9, 46? Credeti ca am sanse sa intru la Gheorghe Sincai? Ce parere aveti despre liceu si cum sunt profesorii? Este o uniforma obligatorie? big grin As vrea sa stiu cam cum arata clasele daca ati invatat la liceu.
Cine imi raspunde la toate intrebarile primeste funda.batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Heiii,si eu vreau la Sincai si am 9, 47.La ce profil vrei? Poti sa-mi dai in mesaj facebook-ul tau?

| Lαrisα explică (pentru Idc12345):

Eu vreau la mate-info. big grin

| Idc12345 a răspuns (pentru Lαrisα):

Si eu:o la intensiv engleza, mai precis big grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi liceele & mediile din 2013 ( în ordine descrescătoare ) la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/alege-liceu-pas-2?county_id=10&city_id=

Mediile vor rămâne cam aceleaşi;)

Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 :)

Deci, este posibil să ai şanse de a fi admisă şi la Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" :
http://www.admitereliceu.ro/......-bucuresti

Toate cele bune.