| MassEffect a întrebat:

mi-am cumparat creatina http://www.megaproteine.ro/Creatina/ON-Creatine-Powder-3 00-gr/ care trebuie luata inainte de antrenament,problema este ca eu merg la sala cand ies de a scoala si nu vreau sa umbul cu prafurile dupa mine, are ceva daca o prepar dimineata o pun in shaker si o beau in ultima pauza?

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

In general creatina monohidrata nu se dizolva deci probabil ca se va depune pe fundul shakerului. Vei fi nevoit sa o agiti bine inainte sa o bei.

Sau poti doar sa pui doar creatina in shaker iar apoi in ultima pauza sa il umplii cu apa si sa il bei.

| cristi1505 a răspuns:

Nu are nicio problema.