| DelilahhValillah a întrebat:

puppy dog eyes Ce exercitii imi recomandati sa fac, pentru a mai da jos din kilogramele in plus de pe picioare si fund? xD. Multumesc mult! happy

3 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Buna!
Poti sa incerci sa alergi, sari in lungime si inaltime si sa innoti, in combinatie cu o alimentatie sanatoasa, evitand tot ceea ce e daunator (junk food, grasimi, bauturi carbogazoase etc).
Trebuie sa fi insa rabdatoare, rezultatele poate intarzie sa apara.
Mai multe detalii la sectiunea slabire pe site-ul acesta:
http://www.getfit.ro/

Poti considera sa iei si niste suplimente nutritive, gen carnitina.

Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a slabi in aceste zone(si nu numai), cel mai mult ajuta alergatul.20-30 de minute/zi, cu viteza medie, vor fi suficiente.Succes.

| unanonim34 a răspuns:

Inot