| marmotavorbareatza a întrebat:

Ati putea sa-mi recomandati niste exercitii pentru a slabi la picioare?

3 răspunsuri:
| ImiUrascViata a răspuns:

Bicicleta(pe spate, executi miscari ale picioarelor ca si cum ai da la bicicleta dar trebuiesc perfect rotunde happy ) poate, sau faci foarfeca(forfecari pe spate, nu mai stiu sigur numele) ori pur si simplu sa incerci sa alergi! happy

| OnlyWeTwo a răspuns:

Uite aici un site care iti va fi de folos http://dieta.ele.ro/Fitness_--d18/Exercitii-pentru-picioare_--a6888.html Funda:d!

| shaormaru2000 a răspuns:

Nu poti sa slabesti doar la picioare, orice exercitiu vei face iti va arde calorii din corp (din tot corpul nu numai din picioare). exercitiile localizate pe picioare te ajuta sa iti tonifici picioarele si sa iti dezvolti muschiul