| aliceantonella07 a întrebat:

postez de pe contul lu sora mea. m-am gandit sa merg la sala de forta dar nu prea am timp. Din cat in cat timp ar trebui sa merg cel putin?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

De ce nu mergi la sala, cand iesi de la scoala? Iti iei o pereche de pantaloni, un tricou si niste adidasi si la 2, du-te la sala.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Iar postezi pe contul lui "sora"?
Mergi de trei ori pe săptămână.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| c9m a răspuns:

Pai recomandat ar fi 1-2 ore pe zi de sport indiferent de sport pe langa munca casnica, si la sala 3-4 ori pe saptamana a cate 2-3 ore si in 3 luni se va vedea foarte bine diferenta!