| Anonimus0805 a întrebat:

Stie cineva daca se pot închiria schiuri pe partia Drumul Rosu(din poiana Brasov)? Adică dacă este pe partie un loc de unde pot sa le închiriez.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Închiriezi doar de la bază, de jos. Eu sunt din Brașov și nu am văzut niciodată cum zici tu.

| Anonimus0805 explică (pentru anonim_4396):

M-am exprimat eu gresit. Voiam să zic daca este la baza partiei drumul rosu un loc de unde poti închiria schiuri

| Anonimus0805 explică (pentru anonim_4396):

M-am exprimat eu gresit. Ma refeream daca e la baza partiei drumul rosu un loc de unde poti închiria schiuri