| andreeam0102 a întrebat:

Sunt flexibila si vreau si eu sa stiu niste miscari de gimnastica..tot ce mi-am propus pana acum am reusit (spagata, sfoara.) si mai vreau niste provocari!
Intrebarea cu cee mai mari provocari dar totusi rationale primeste funda!

Răspuns Câştigător
| fachiuion a răspuns:

Incearca sa stai in maini(de fapt pe antebrate si pe palmele deschise), nu drept, cu picioarele inclinate putin catre fata; cam cum e cifra 6 cu bucla de jos neinchisa, vazut in oglinda

1 răspuns:
| David2001 a răspuns:

Da-ti piciorul peste cap si prinde-l cu mana peste umar, Podul din picioare si daca imi mai aduc aminte iti spun. Funda?