| stephanixx a întrebat:

daca vreau sa fac spagata sau sfoara si nu am mai facut pana acum am 14 ani patesc ceva?

5 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Nu patesti nimic

| isabelabela a răspuns:

Pai eu la 9 ani ma chinuiam sa o fac iar pe la 10 o faceam aproape pana jos dupa ce n-am mai facut deloc nu mai putea sa ma las pana jos si ma mai dureau si picioarele iar acum am 14 si o fac in fiecare saptamana pana jos important e sa te incalzesti inainte ca sa nu faci febra musculara sau intindere de muschi si sa exersezi mereuhappy

| gummydoodle a răspuns:

Nu si daca exersezi.

| kenzy555 a răspuns:

E posibil sa iti crape pasarica...ai grijalaughing

| stephanixx explică (pentru kenzy555):

Mai bine te abtii chiar nu aveam nevoie de raspunsul tau, inteleg ca e o tara libera si pentru ratati dar mai abtineti-va : mersii :*