| mary199812 a întrebat:

Buna TPU sunt nou si am nevoie de niste sugestii din partea voastra ...profesorul meu de sport s-a operat si acest semetru nu va veni al scoala de accea domnul director m-a pus sa merg cu echipa de fotbal si s-o antrenez am nevoie de niste exercitii cunosc si eu cateva insa as vrea mai multe pentru a putea face o fisa de ex: categorie Dribling... exercitiul X
Categorie Pasa lunga... exercitiul y
multumesc (cel mai complex raspuns va primi fundita)big grin

1 răspuns:
| InAjutor a răspuns:

Iti dau un sfat am fost in Germania CU fotbalu si m-a pus sa fac asa intr-un careu de 10-12 metri toti jucatori si le spui sa facabig grinriblingur, jonglari mult mai multe poti pune ce vrei tu dar sa nu se ciocneasca intre ei este un antrenament foarte bun te oboseste si iti face conditie fizica eu iti zic sa il executi...winkingmult noroc! Funda Plzzz!