| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sunt nou aici si vreau sa va spun ca as avea nevoie de niste sugestii, Profesorul meu de sport a fost operat si acum domnul director m-a pus pe mine sa merg cu echipa si sa antrenez echipa. dar nu prea am ideei de noi antrenamente cunosc cateva dar imi trebuie ceva mai mult pentru a imi face o fisa cea cu antrenamente de ex:categoria Dribling... urmatoarele exercitii...
categoria Pasa lunga... urmatoarele exercitii
MULTUMESC! (funda celui mai complex raspuns big grinhappy

3 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Dar despre ce tip de sort este vorba nu sti sa zici? Sau noi trebuie sa ghicim?

| mary199812 a răspuns:

Scuzati. este vorba despre fotbal big grin

| mary199812 a răspuns:

Sportul este fotbalul ma scuzati big grin