| smecheriyee a întrebat:

Buna TPU un jucator junior de fotbal la ce varsta va castiga primi lui bani din fotbal

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pe la 15-16 ani happy

| smecheriyee explică (pentru OnuOnulică):

Acum eu joc la uta si am 15 ani si nu primies nimica de aia si am intrebat

| JusTPauL a răspuns:

Am un prieten care juca la Poli acum cativa ani si nu primea nimic nimic la 17 ani. Mai le arunca cate 1, 2 milioane la un meci mai important care il castigau,

| GojneaVlad a răspuns:

De la varsta de 16 ani poti primi bani din cariera de jucator dar asta consta sa fi jucator al unui club de fotbal la care sa evoluezi in campionat.

| smecheriyee explică:

Joc si eu la uta am 15 ani dar nici vorba de bani de aia si am, intrebat