| Maca a întrebat:

Va rog ajutati-ma VREAU SA CRESC! si nu stiu cum? Multa lume zice fa basket, fa handbal, fa innot dar nu prea am unde. Am gasit un site www.inaltime.com si as vrea sa stiu daca cineva a intrat pe acel site si a comandat cartea daca lucrurile sunt adevarate, adica poti creste atat de mult intr-un timp atat de scurt? Tin sa mentionez ca am undeva pe la 1.73 si am 16 ani, dar de vreun an nu am crescut mai mult de 1- 1.5 cm si nu stiu daca as mai putea sa cresc. Eu imi doresc sa am macar 1.80. Va rog ajutati-maa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa multe sarituri de orice fel. FUNDA?

| Maca explică (pentru anonim_4396):

Si zici ca asta ma ajuta? si sariturile cum adica de orice fel, sarituri in aer de pe loc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maca):

Da