| EbbbbbBBBB a întrebat:

vreau sa incep sa fac flotari pentru a imi lucra putin corpu, deocamdata pot face doar 5 pentru ca obosesc, ce imi recomandati sa fac pentru a face mai multe?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Sa faci in fiecare zi si cu timpul o sa reusesti sa faci tot mai multe. Nu exista scurtaturi.

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Cand obosesti mai fa in genunchi.

| eminescuhipiot a răspuns:

Practica. Exercitii. Repetitii.
Fa 5, diseara mai fa 5. Maine fa 7, seara 5, poimaine sau in 2-3 zile creste la 10. Ai inteles ideea.

| Niky19 a răspuns:

Important este sa ai vointa, fa zi de zi flotari si pe zi ce trece mai adaugi o repetare, si automat in cateva zile bratele si pieptul tau vor prinde o forta mai mare si repetarile cresc! Mult succes!