| CyberMusic a întrebat:

Buna TPU\\\\vreau sa ma apuc de parkour\\\niste sfaturi\\\fundabig grin

Răspuns Câştigător
| daniiel2 a răspuns:

Http://www.traceurs.ro/forum/ cel mai bun sitter din Romania

2 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

Http://traceurs.ro/ sau forumul (care l-ai primit deja de la daniiel2) http://www.traceurs.ro/forum/

| Twaste a răspuns:

Daca doresti sa te apuci de parkour sau freerunning te asteptam la Prima scoala din tara care ofera asemenea cursuri avand ca profesori 2 dintre cei mai vechi din tara practicanti . Mai multe detalii la www.reborned.ro