| Kyra18 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de parkour ce antrenament sa fac?

Răspuns Câştigător
| szanescu1 a răspuns:

Trebuie sa faci antrenamente de tehnica(miscari parkour) si de conditionare.Cel mai bine de conditionare sunt calistenice deoarece dau rezistenta si forta. Fuuuuuunda

2 răspunsuri:
| Andy323 a răspuns:

Cauta si tu nise tutoriale pe youtube in romana sau cum vrei tu si invata cu timpu o sa te perfectionezi si tot asa.

| 21112001 a răspuns:

Ai nevoie sa sari cat poti tu de sus rima data incearcasa sari pesteun bolavan de un metru in sus apoi peste o capra i cear a sa faci fllipul la caprasi ai sa poti eu am incercat si am putut cu timpul