| Kijk a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot juca fotbal mai bine. Joc fotbal de un timp si merg la antrenamente de doua ori pe saptamana puls meci in weekend. Eu joc pe post de mijlocas ofensiv. Nu sunt cel mai bun jucator al echipei dar nici cel mai rau jucator al echipei, aici vreau sa spun ca sunt cam la acelasi nivel cu ceilalti. Cum as putea eu sa devin mai bun decat ceilalti?

Răspuns Câştigător
| Orgolios a răspuns:

Din cate vad niciun raspuns nu te-a ajutat, nu exista jucator care sa nu se concentreze la maxim la meci,tu in loc de antrenamente mai joaca cu prietenii, seara in parc in weekenduri unde ai tu teren in oras, Si tot asa o sa vezi ca prinde, exerseaza singur suturile, pasele, tot felul sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Zuupass a răspuns:

Ma pis, ma cac, si inca ceva fac

| TrooololololololoJR a răspuns:

Si te bucuri?

| Kijk explică (pentru TrooololololololoJR):

Aici am intrebat pe cineva care chiar are habar de fotbal. Daca ma bucur? Nu, eu vreau sa devin mai bun decat ceilalti fiind la acelasi nivel cu ceilalti nu voi ajunge niciodata un bun fotbalist. Deci are cineva vreun sfat cum sa devin mai bun?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Kijk):

Bună.
Trebuie să te antrenezi mai mult, nu sunt suficiente doar 2 antrenamente pe săptămână.
Succes!
Pa, pa.

| Fibraa a răspuns:

Buna, trebuie doar sa te concentrezi la antrenament si la meciuri mult mai mult ca si ceilalti colegi ai tai, in plus trebuie sa depui cat de mult efort la antrenament/meci.Baftahappy