| roxana19998 a întrebat:

Buna tuturor. Asi dori si eu niste exercitii in special pentru coapse deoarece forma corpului meu este para si grasimea se depune in partea inferioara a corpului.(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Madrill a răspuns:

Daca vrei sa arzi grasimea nedorita, efectele exercitiilor fizice sunt injumatatite daca nu ai o nutritie adecvata. Scrie pe google Pilates Workout si vezi ce gasesti.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

- genuflexiuni
- fandari
- aparate pentru picioare la sala
- alergat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine alergi, sau folosesti o bicicleta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combina exercitiile de gimnastica cu cele de atletism si fale regulat plus mancare sanatoasa fara grasimi margarina unt prajeliwinking