| Stef29 a întrebat:

Buna tuturor.Decurand am primit cadou doua perechi de ghete de fotbal,o pereche are dinti din plastic, iar cealalta are dinti din fier.
Problema e ca imi e cam frica sa joc cu ghetele cu fier, ca nu cumva sa calc pe cineva.si nici nu pot demonta cuiele (http://images01.olx.ro/......435112.jpg )asa arata ghetele.si mai am o intrebare"Ce stiti despre ghetele de la JOMA?" Sunt bune de ceva ghetele alea? Fundita pentru cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| Cristyan21 a răspuns:

Eu zic sa nu joci cu alea ca ii rupi picioru lu unu mai bine iale palea de plastic si cele de la JOMA nu-s bune mi-am luat eu si is praf.

| Vancea_Raul_1996 a răspuns (pentru Cristyan21):

Buna ma cheama raul si poti juca cu ele doar sa ai grija sa nu dai la picioare ca si eu am ctr 360 cu cuie de fier

1 răspuns: