| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Ce ghete de fotbal sunt mai bune? Cele cu dinti de plastic sau de fier?

Răspuns Câştigător
| FlorinBuffon a răspuns:

Salut.Depinde si suprafata pe care joci, deci sa-ti spun cam cum sta treaba: pentru teren sintetic sunt ft bune ghetele cu lame de plastic, iar pentru iarba merg si lamele de fier daca suprafata este moale/inghetata, pe o iarba normala merg cele cu lame de plastic. Asa ca daca vrei sa-ti cumperi ghete cumpara-ti cu lame de plastic. Sper ca am fost de ajutor happy

1 răspuns:
| anutza6117 a răspuns:

Depinde,eu cred ca cu plastic