| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Fac sală (Aerobic, Pilates, Tae Bo, Tonify, Zumba) de un an jumătate, însă de luna viitoare, pe lângă toate acestea, doresc să încep să fac şi Fitness. Mă puteţi ajuta cu un mic progrămel, pentru începători? Ce alimente îmi recomandaţi să consum? PS - Nu vreau să slăbesc, nu vreau să mă îngraş. Vreau doar să am mai multă rezistenţă şi să depun puţină masă musculară.

1 răspuns:
| lidusca14 a răspuns:

Pai trebuie sa maninci carne brinzeturi fructe legume peste...de toatehappy