| pufosenie123 a întrebat:

Unii dintre voi ati optat pentru profilul Vocational -sportiv si ati trecut prin acele probe de aptitudini, imi puteti spune si mie va rog cateva informatii despre aceste probe vreau sa ma antreneze profesorul meu de sport si as vrea sa aflu macar ca o idee prin ce probe ati trecut voi. Astept raspunsuri urgent!

Răspuns Câştigător
| MiruAdrianA a răspuns:

Buna! Eu am absolvit anul trecut liceul si am terminat la turism si alimentatie. In clasa a8a cand trebuia sa aleg un liceul am ales la profil sportiv (volei) si am facut doar a9a, dintra 10a m-am mutat din mtive personale. Acum depinde pe ce te duci...noi jumate din clasa eram la volei jumate la atletism. La probe crede-ma ca nici nu mai stiu ce am dat...o alergare de viteza parca, niste pase la perete cu mingea, niste deplasari stanga-dreapta, chestiide genul specifice sportului pe care il alegi. Profesorul tau ar trebui sa stie sau du-te la liceu si intereseaza-te, cel mai bine. Multa bafta iti urez!

1 răspuns: