| RaVuL a întrebat:

Buna vreau sa dau probe la liceu la profilul vocational si nu stiu ce melodie sa cant puteti sa imi dati ceva exemple? va rog frumos am nevoie urgent
Fundaa

1 răspuns:
| tudyzor a răspuns:

Nu am inteles exact dar banuiesc ca vocea este atuul tau.Incearca sa canti ceva simplu dar interesant cum ar fi OneRepublic - Apologyze acompaniat de un pian.Este o melodie care intr-adevar pune in valoare vocea,si, intr-un fel, intimideaza "Juriul". Succes si sper ca raspunsul meu iti este pe masura asteptarilor.