| Me27 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cateva site-uri cu exercitii fizice, dar nu filmulete de pe youtube... URGEENT

7 răspunsuri:
| sherkhan a răspuns:

Si care este diferenta dintre site si youtube la tine? mergi la gym daca stai pe site-uri nu o sa faci miscare niciodata...

| Me27 explică (pentru sherkhan):

Nu este gym in apropiere si nu ma pot deplasa foarte departe de casa. Si pentru mine este o diferenta dintre un site creat numai pentru asta si youbute.

| sherkhan a răspuns (pentru Me27):

Te inseli intra pe youtube si scrie ce tip de exercitiu vrei sa faci in ziua respectiva si ai sa gasesti ce vrei si ce nu vrei, important este sa ai ambitie, plus ca ai detaliat cum safaci corect, cum sa nu faci si etc, restul depinde de tine, ciao!

| AndreisiAlex a răspuns:

Buna! Uite cateva siteuri :
(siteul nr. 1) http://www.sfatulmedicului.ro/......izice_1593
Nu prea exista siteuri pentru. explicarea exercitilor fizice dar te rog sa incerci acest site care e de pe "YouTube" tine 10:13 secunde
(siteul nr. 2) http://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo