| Roxana99_3934 a întrebat:

Vreau sa devin jucatoare de handball si nu stiu daca sa merg sau nu la o scoala sportiva... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| missm0rphine a răspuns:

Salut! eu fac handball de 2 ani big grin nu sunt la scoala sportiva deoarece de obicei in aceste scoli se bazeaza pe sport si mai putin pe invatat. nu stiu ce sa zic, daca doamne fereste te accidentezi ai pus'o big grin si apoi daca nu te ia o echipa buna sa joci viitorul s-a cam dus big grin de asta nu imi iau transferul big grin sincer imi este foarte greu, na' cu turneele si astea imi trebuie scutiri alea alea dar nu cont atata timp cat am calitati si joc bine, totu' merge inainte big grin succes!

3 răspunsuri:
| AleX199506 a răspuns:

Daca ai posibilitatea du-te, caci sigur nu vei regreta. Insa acolo vor fi multe fete mai bune de cat tine si va trece ceva timp pana te vei redica la nivelul lorwinking. Parerea mea. Funda?

| Emma_9461 a răspuns:

DA.depinde cum esti de buna.

| raulutzu000 a răspuns:

"buna" in 2 felurilaughing