| gabriel1984 a întrebat:

..
ia uitati ce ma gandeam...
vreau sa ma apuc de sala stie careva ce sa iau pentru cresterea rapida a masei musculare?

3 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Iti spun eu, dar sa nu mai zici la nimeni! Enzime de calwinking creaza o stare anabolica pe toata perioada vietiiwinking

| PetreConstanta a răspuns:

Apuca-te de fiare si gandeste-te mai tarziu la crestere rapida

| sandulachedragos a răspuns:

Sigur vrei asa ceva? si fara riscuri pentru sanatate? nu exista! cu muschi si mori la nici 60?
mancat sanatos: cu proteine: paste, cartofi, etc, fara prod anim.
alergat. flotari. genuf,
mai mult sport pentru creier, mai mult citit! poti sa ramai sanatos doar facand de intretinere sportul!
citeste carti si fa sport moderat!