| Ady1111 a întrebat:

Am 27 ani, 68 kg si 1, 76 inaltime... Vreau sa ma apuc de sala si as dori sa consum un produs pentru cresterea masei musculare.Ce-mi recomandati?(ON 100% Whey Gold Standard ar fi ok?)

7 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine intai sa intelegi notiunea de supliment. Nu e chiar asa cum vezi prin reclame, ai luat supliment si gata te faci urs.

| FitMonkey a răspuns:

Da, ON whey gold e un produs foarte ok

| Havoc a răspuns:

Nu baga chestii din astea iti spun eu nu sunt bune si eu am fost la sala si acum am o masa musculara bine definita dar prin munca nu prin chestii din astea cand pleci la sala fa ca mine.Iei un ou din frigider si separi albusu de galbenus si dupa bei galbenusu el contine multe protein si iti da mult mai multa forta musculara si iti zic eu in 3-4 luni de antrenament constant o sa vezi ce masa musculara o sa ai daca vrei sa iti fac si un antrenament zi de zi ai id meu gabyee_13 si inca ceva incerca sa nu iei porcarii din astea funda?

| cristif a răspuns (pentru Havoc):

Un ou are 6-7 grame de proteine, un galbenus 3-4g, iar un albus cam tot pe acolo, iar daca tu mancai dupa antrenament 3-4g de proteine si ai pus masa musculara esti bun laughing Ce sa mai zic ca galbenusul in exces duce la colesterol, de aceea cei ce fac sala si mananca multe oua, separa galbenusul de albus si-l mananca pe cel din urma si nu invers cum spui tu!

| Havoc a răspuns (pentru cristif):

Frate se manca galbenusu si il mananci dupa sala si eu gandeste-te fac acum sala de 2 ani iti dau o poza cu mine sa vezi ce masa musculara am si mereu cand ma duc la antrenament inainte beu un galbenus adica am marit doza de cateva luni beau 2 dar merge strong la antrenament habarnai ce spui baga din astea si o sa vezi ca o sa te faci praf orkum da-mi si mie funda

| FitMonkey a răspuns (pentru Havoc):

Faci de 2 ani sala? si nu stii chestiile elementare? se consuma un galbenus la 2-3 albusuri. consuma zilnic galbenus si iti vei face ficatul prafwinking

| Ady1111 explică:

Nu sunt in cunostinta de cauza, dar cand sustii ca aceste prafuri nu sunt bune, as dori si cateva argumente.