| ρίтιкa a întrebat:

Vreau si eu niste exercitii pentru abdomen, vreau sa slabesc repede. Si daca puteti sa imi recomandati si o dieta eficienta... vreau sa ma duc la plaja dar am putina burtica si imi este rusine sa merg asa. Va rog ajutati-ma. Funda :3 :**

10 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Daca mananci putin, alergi foarte mult, iei L-carnitin, ai ceva sanse in timp relativ scurt+pe net sunt foarte multe exercitii pentru abdomen.

| ρίтιкa explică (pentru bogz):

Ce este L-carnitin-ul?

| IoanXD a răspuns (pentru ρίтιкa):

Este un suc instant care ajuta la arderea grasimilor!

| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu slabesti daca faci exercitii pentru abdomen.

| ρίтιкa explică (pentru FatUglyVirgin):

Vreau sa slabesc la abdomen...si am nevoie de exercitii.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru ρίтιкa):

Nu intelegi ca nu poti sa slabesti daca faci exercitii pentru abdomen sau nu sunt exercitii pentru a slabi numai intr-o zona specifica, daca vrei sa slabesti, alergi

| ρίтιкa explică (pentru FatUglyVirgin):

Daca vreau sa slabesc nu este nevoie doar sa alerg...am nevoie de o dieta echilibrata si de exercitii fizice, crede-ma stiu ce vorbesc.

| bogz a răspuns (pentru ρίтιкa):

L-carnitin metabolizeaza grasimile si te ajuta sa slabesti.

| BornToBeLoved a răspuns:

Fa cam 1000
Abdomene
Pe zi, aleagra, mananca doar
Salate, piept
De
Pui, fructe, fara sucuri si
Dulciuri! Bafta

| AndR267 a răspuns:

Tine o dieta low carb, bazata pe mai multe proteine si mai putine lipide. Alearga macar o jumatate de ora pe zi daca nu ai posibilitatea sa mergi la sala. Poti incerca exerciiile Emiliei Mezei, le gasesti pe youtube.