| Catss a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum asa putea slabi la burta, am burta foarte mare si as vrea sa slbrsc la ea putin. Burta ma strica. in rest sunt slaba. Am cautat pe internet dar nu am gasit ce ma interesa. Ma puteti ajuta cu ceva?

3 răspunsuri:
| marinageorgiana14 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu asta, eu fac abdomene si observ ca burta se faca mai plata happy

| Catss explică (pentru marinageorgiana14):

Ce mananci?

| marinageorgiana14 a răspuns (pentru Catss):

Pai inainte de sport orice ca sa imi dea energie ca dupa le arzi caloriile iar dupa sport, ceva care contine fibre (carne in special, lactate. ) iar in general, NU PRAJELI, CHIPSURI, SAU MULTE ALTE LUCRURI NESANATOASE,
poti manca orice dar sa fie healty happy