| 111111111111111 a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum pot sa slabesc in zona pectoralilor,. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| tybyyy a răspuns:

Facand flotari si tragand la sala la piept.winking

1 răspuns:
| Bogdan_6967 a răspuns:

Flotarile te ajuta la tonifierea pieptului, dar nu este de-ajuns pentru ca nu poti da jos din stratul adipos numai de pe o singura zona. Trebuie sa ai un program de exercitii complexe care vizeaza mai multe parti ale corpului, mai multe grupe de muschi... poti alege jogging-ul in perioada asta, este eficient. Si daca esti baiat, urmeaza o dieta bogata in proteine si slaba in grasimi saturate, asta o sa ajute mult la slabire.