| dragonbos a întrebat:

Buna,vreau si eu un program de exercitii saptamanal pentru toate grupele musculare dar vreau acasa nu l-a sala, a 2 gantere de 2 kg, un ac de box si un extesor cu arcuri.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Si ce vrei sa faci cu extensor, 2 gantere usoare ca niste fulgi si un sac? happy

Fii mah serios

| dragonbos explică (pentru Cosmin86):

Stiu dar trebuie sa imi iau de 10 kg

| Cosmin86 a răspuns (pentru dragonbos):

Nu, ia reglabile. Nu lua o greutate fixa, ca cel mai imp. lucru pentru muschi e sa maresti periodic greutatile, asa cresc muschii, odata cu forta

| Robieski a răspuns:

Daca esti baiat sa nu depui mult efort se poate face hernie de disc!

| dragonbos explică (pentru Robieski):

Mersi

| cristi1505 a răspuns (pentru Robieski):

Numai aberatii! Eu depun eforta de la 13 ani si antrenamente la sala si antrenamente la MMA si kickboxing si utie ca nu am facut hernie.Hernia nu se face asa usor cum crede lumea.

Răspuns utilizator avertizat