| cozmyn01 a întrebat:

am si eu un peny board si m-am dat cu el prin apa si prin nisip/noroi si s-a murdarit f mult.Din nestiinta am dat cu apa pe el si l-am curatat, dar am dat si pe la roti si...rulmenti cred.Acum scartaie cand fac curbele in zig zag, iar roata/rotile au inceput sa scartaie si ele din cand in cand si sa faca jocuri(adica se misca..mda)si nu mai se invart atat de tare ca inainte,auzindu-se un sunet de la ele(harait),As vrea sa stiu ce pot face, multumesc!

1 răspuns:
| Gabriel_Flaviu_1987 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa le desfaci si sa le ungi cu putina vaselina si sa te asiguri ca surubele de la roti sunt stranse bine